مجله گردشگری مشهد
مجله گردشگری مشهد الرضا

مجله گردشگری مشهد الرضا (2)

مجله گردشگری مشهد الرضا اطلاعات کامل مشهد شناسی وبلاگ شهر مشهد مقدس و اطلاعات کلی از مشهد مقدس

دوشنبه, 05 آبان 1399 18:27

آژانس مسافرتی شهریار گشت

آژانس مسافرتی شهریار گشت مشرق زمین با شماره ثبت 68676 یکی از آژانس های مسافرتی معتبر مشهد مقدس می باشد که با مجوز رسمی فعالیت بند ب از وزارت میراث فرهنگی و گردشگری با تکنولوژی های روز و مدرن بین المللی در مسیر فراهم آوردن یک سفر لذت بخش و خاطره انگیز و فراهم آوردن شرایط بسیار ساده و آسان رزرو هتل و یا تور مسافرتی و اکثرا بصورت مجازی و اینرتنتی فعالیت خود را بصورت تخصصی انجام میدهد. هدف اصلی مدیریت و کارکنان این آژانس مسافرتی آسان سازی و راحتی رزرو برنامه های سفر برای کاربران خود می باشد و با الگو برداری از جدید ترین متد های گردشگری روز دینا در جهت بومی سازی مدرن ترین روش های گردشگری در کشور عزیزمان ایران فعالیت میکند. اصلی ترین برنامه آژانس مسافرتی شهریار گشت فراهم آوردن بستر های فضای مجازی در جهت رزرو تور , هتل و یا حتی برنامه های مختلف سفر می باشد بطوری که با بکار بردن جدید ترین ایده های روز گردشگری مجازی علائه بر ساده سازی رزرو تور و یا برنامه های سفر ایده های جدید و شگفت انگیز برای داشتن یک سفر خاطره انگیز را برای شما فراهم می آورد. وب سایت مشهد هتل که یکی از سامانه های آنلاین آژانس مسافرتی شهریار گشت می باشد تخصصی ترین سایت اینترنتی رزرو هتل و هتل آپارتمان و تور در مشهد مقدس می باشد که تنها هتل ها و هتل آپارتمان های دارای مجوز رسمی از سازمان گردشگری و نیز هتل ها و هتل آپارتمان هایی که حد نصاب کیفی را از کارشناسان و مهمان قبلی این سایت کسب کرده اند به نمایش میگذارد. وب سایت تنها سامانه تخصصی رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد مقدس می باشد که بصورت تخصصی فقط در جهت رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد مقدس فعالیت میکند و تمامی کارشناسان رزروی که در این وب سایت مشغول به فعالیت هستند اطلاعاتی بسیار دقیق و جزیی را از هتل نمایش داده شده در سایت را دارا می باشند و بطور صادقانه اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار میدهند که هدف اصلی آنها کسب رضایت صد درصدی و سفری خاطره انگیز و بر طبق معیارهای مسافران گرامی میباشد.
پنج شنبه, 17 مرداد 1398 19:29

مشهد شناسی

جاذبه های تاریخی مشهد :
مشهد علاوه بر حرم مطهر رضوی که اصلی ترین دلیل سفر گردشگران می باشد دارای مراکز تاریخی و گردشگری بسیاری نیز می باشد که برای آشنایی بیشتر در این متن به آن می پردازیم :
- آرامگاه فردوسی مشهد بزرگترین حماسه سرای ایران و خالق شاهنامه از مهمترین آثار تاریخی و گردشگری مشهد می باشد که مربوط به قرن چهارم هجری می باشد . باغ آرامگاه این شاعر بزرگ و نامی در ۲۴ کیلومتری شمال غربی مشهد (توس) در مسیر جاده مشهد- قوچان واقع شده است.
- آرامگاه نادرشاه افشار (باغ موزه نادری) مشهد بنای این مقبره در مجموعه باغ موزه نادری در شهر مشهد که به یادبود نادرشاه افشار در سال ۱۳۴۲ خورشیدی توسط هوشنگ سیحونطراحی و ساخته شده‌است. و در چهارراه شهدا واقع شده است .
- عمارت خورشید یا کاخ خورشید : کاخ خورشید یا عمارت خورشید یکی از جذاب ترین کاخ های موجود در ایران است که به دستور نادر شاه افشار در اوایل سلطنتش در سال 1108 خورشیدی ساخته شده است. این کاخ در شهر کلات و در 150 کیلومتری شهر مشهد استان خراسان رضوی قرار گرفته است.
- مقبره شیخ بهایی مشهد : شیخ بهایی که از دانشمندان بنام دوره صفوی می باشد و در حرم مطهر رضوی واقع شده است
- مدرسه عباسقلی خان مشهد : که این مدرسه در ابتدای خیابان نواب صفوی قرار دارد سال بنای آن مربوط به 1077 هجری قمری می باشد .
- گنبد خشتی مشهد: در این مکان (امام‌زاده محمد) مدفون است نسبت این امامزاده با هجده واسطه به «امام سجاد» (ع) می‌رسد. این آرامگاه در خیابان طبرسی، کوچه نوغان، نزدیک فلکه طبرسی واقع شده است
- مسجد هفتاد و دو تن مشهد : مسجد شاه یا مسجد هفتاد و دو تن مشهد مربوط به سده ۹ ه‍. ق است و در ، خیابان خسروی، ابتدای بازار بزرگ واقع شده است.
- مصلی تاریخی : شهد بناي مصلي با قدمتی بیش از 350 سال در فاصله يك كيلومتري ضلع شرقي ميدان پنجراه پائين خيابان معروف به نواب صفوي در كنار بلوار مصلي واقع است .
- گنبد سبز مشهد : این بنا مدفن «شیخ محمد مومن» عارف استرآبادی است که به سال ۹۰۴ ه. ق وفات یافته است. در اواسط خیابان دکتر باهنر (خاکی) و در فلکه گنبد سبز واقع شده است .
- پیر پالاندوز مشهد : «شیخ محمد عارف» متوفی به سال ۹۸۵ ه. ق مشهور به پیر پالاندوز از زهاد معروف زمان خود بوده است . آرامگاه وی مقابل بست پایین واقع شده است.
- میامی (امام زاده یحیی) مشهد : امام زاده یحیی یکی از فرزندان زید و نوه امام «زین‌العابدین» (ع) است. در جاده سرخس، ۵۰ کیلومتری مشهد می‌باشد. این آرامگاه در دامنه کوهی، به فاصله یک کیلومتری از قریه «میامی» واقع شده است.
- خواجه مراد مشهد : هرثمه بن عین معروف به «خواجه مراد» که در سال ۲۱۰ هجری قمری وفات یافته است. مقبره وی در ۱۴ کیلومتری جنوب خاوری مشهد در بلندی های مشرف بر بینالود قرار گرفته است.
- خواجه اباصلت مشهد: اباصلت هروی معروف به «خواجه اباصلت» خادم حضرت رضا (ع) بود که در سال ۲۳۶ هجری قمری وفات یافته است . آرامگاه وی در کنار جاده مشهد، فریمان در فاصله ۱۰ کیلومتری مشهد واقع شده است.
- بنای هارونیه مشهد :در نزدیکی آرامگاه فردوسی، بنای هارونیه قرار دارد که تاریخ دقیق ساختمان آن روشن نیست. به گفته برخی مربوط به قرن هفتم یا هشتم هجری می باشد .
- خانه ملک مشهد :یکی از نمونه خانه های زیبای برجا مانده از دوران عصر قاجاریه محسوب می شود.این بنا در خیابان امام خمینی واقع شده است .
- خانه داروغه : خانه داروغه از جمله بناهای قدیمی مشهد است که در دوره قاجار ساخته شد. خانه داروغه در خیابان نواب صفوی واقع شده است.
- باغ ملی مشهد :باغ ملی به عنوان اولین پارک تفریحی شهر مشهد شناخته می شود که در حاشیه خیابان امام خمینی و در کنار بازار جنت احداث شده است .
- باغ ملک آباد: این باغ با زیر بنای ۱۳۸۷ متر مربع بین سال‌های ۱۳۵۴ و ۱۳۵۵ شمسی در مرکز باغ مصفای ملک آباد از اموال موقوفه آستان قدس برای اقامتگاه شاه هنگام مسافرت به مشهد ساخته شد . این باغ در بلوار ملک آباد بین نیدان فلسطین و فلکه پارک واقع شده است .
- روستای تاریخی پاژ : پاژ نام زادگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی، شاعر حماسه ‌سرای ایرانی است . روستای کهن پاژ که پیشینۀ آن به پیش از قرن 4 هجری ‌باز می‌گردد ا کنون از سوی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به ثبت ملی نرسیده است و به دلیل عدم رسیدگی، بناهای موجود در این روستا اکنون به خرابه‌ای تبدیل شده است. ه این روستا در ۱۵ کیلومتری شمال شرقی مشهد و در تقاطع جاده کلات و کارد است.
- بند گلستان : سدی آجری و تاریخی است که مربوط به دوره ی تیموری می‌باشد و اهمیت مهندسی آب را در دوران گذشته بیان می کند . آدرس آن در ۸ کیلومتری غرب مشهد، بعد از پارک جنگلی وکیل آباد، بر روی رودخانه گلستان


مراکز گردشکری و جاذبه های طبیعی مشهد :
مشهد به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص خود دارای مراکز طبیعی زیبایی می باشد که مسافرانی که به مشهد سفر می کنند علاوه بر برنامه سفر و گشت و گذار در مکان های تفریحی شهر دوست دارند پا در دل طبیعت مشهد بگذارند و از جذابیت های طبیعی این شهر مشهور دیدن کنند . در ادامه برخی از این مراکز طبیعی برای معرفی به شما بیان می گردد :
دریاچه چشمه سبز :
در یکی از بلندترین نقاط رشته کوه بینالود در ۵۰ کیلومتری غرب مشهد واقع شده است. این دریاچه زیبا در کوهستانی که اارتفاعش به ۲۵۰۰ متری سطح دریا می رشد و وسعت زیادی دارد و از آب آن برای آبیاری باغ ها و زمین های کشاورزی اهالی این منطقه استفاده می شده است .
طرقبه مشهد:
عنبران، حصار گلستان، کنگ، نغندر و جاغرق و همچنین طرق، زشک، ابرده و دریاچه زیبای چالیدره از جذاب ترین و بی نظیرترین روستاهای منطقه ییلاقی طرقبه به حساب می آید که می توان به عنوان جذاب ترین و بی نظیر ترین مکان برای گذراندن یک آخر هفته جذاب از آن یاد کرد.

سد چالیدره
چالیدره یک مکان طبیعی و البته دست ساخته است و دریاچه آن نیز برای آبیاری باغ های اطراف طرقبه با ظرفیتی یک میلیون لیتری ساخته شد. منطقه گردشگری چالیدره از مرکز شهر مشهد در حدود ۳۵ کلیومتر فاصله دارد .
غار مغان
یکی از با قدمت ترین غارهای دنیا محسوب میشود . این غار دومین غار زمان دوران دوم زمین شناسی نام برده می شود. مکان این غار در ۳۵ کیلومتری شهر مشهد و کیلومترها بعد از هفت حوض در کوهپایه مغان واقع شده است.
پارک طبیعی هفت حوض مشهد
این پارک زیبا شامل سنگهای صاف و صیقلی و حوضچه‌ها، صخره‌ها و طبیعتی چشم‌نواز و زیبا می‌باشد که در کیلومتری جاده مشهد به سمت شهرک سیدی و جاده خلج واقع شده است .
رشته‌کوه هزار مسجد
از ییلاقات کوهستانی اطراف مشهد می باشد که در شمال غربی آن واقع شده است .
دهکده ییلاقی شاندیز
شاندیز با آب و هوای خیلی خوبی که دارد، از ییلاقات زیبای مشهد می باشد که در 15 کیلومتری شمال غرب مشهد واقع شده. این منطقه ترکیبی است از رودخانه های متنوع، دره ها و درختان بلند چنار، سپیدار و ارغوان و صدای خوش پرندگانی و آب هوای مطبوع و رستوران های با کیفیت که دارای طرفدران زیادی بین گردشگران می باشد .

 

دریاچه بزنگان
درياچه بزنگان تنها ابگیر طبیعی مي باشد كه در استان خراسان وجود دارد . اين درياچه در بلندي‎هاى کپه‎داغ و در ۱۳۰ کيلومترى جادة مشهد – سرخس قرار دارد.
آبشار ارتکند
از مناطق بکر زیبا و ییلاقی شهرستان کلات نادری تفرجگاه “خنک رود “ یا “آبشار ارتکند” است، که مورد توجه گردشگران می‌باشد. ارتکند در فاصله ۱۲۳ کیلومتری مشهد واقع شده است.

آبشار اخلمد
مکان دره آبشار اخلمد در 17 کیلومتری جنوب غربی شهرستان چناران در نزدیکی روستای اخلمد قرار دارد . ا خلمد دارای دو آبشار بسیار زیبا و دیدنی که است، که ارتفاع یکی 45 متر و دیگری که کوچمتر می باشد 23 متر ارتفاع دارد و سرچشمه انها کوه منیژه می باشد .

مراکز تفریحی
از مراکز تفریحی و سرگرمی مشهد میتوان به پارک های آبی شامل : پارک آبی موجهای آبی واقع در قاسم آباد بلوار اندیشه ، پارک آبی ایرانیان واقع در قاسم آباد بلوار حجاب ، پارک ساحلی آفتاب واقع در بلوار بهارستان جنب الماس شرق و سرزمین موجهای خروشان مشهد ابتدای جاده شاندیز
از پارک های زیبا و دیدنی مشهد که داخل شهر و در دسترس عموم می باشد و با وسیله نقلیه عمومی به راحتی می توان به انها دسترسی می توان به پارک وکیل آباد به آدرس انتهای بلوار وکیل آباد ،پارک جنگلی وکیل آباد و مجموعه بزرگ ورزشی پارک ملت واقع در میدان آزادی، فلکه پارک ، پارک کوهسنگی انتهای بلوار کوهسنگی ، پارک مینیاتوری مشهد واقع در بزرگراه میثاق، بلوار الهیه، بلوار سجادیه، سجادیه ۲۶ ، پارک خورشید به ادرس انتهای بلوار هاشمیه، هاشمیه نود و یک ، پارک جنگلی طرق واقع در ورودی مشهد از سمت جاده نیشابور ، بزرگراه شهید کلانتری ،حدفاصل پل الغدیر و شهرک ابوذر ،کمپ مسافرتی غدیر ، پارک بابا قدرت مشهد که پارک ویژه بانوان نیز می باشد ابتدای میدان فرودگاه ،پارک بابا قدرت یا پارک ریحانه ، باغ گل ها بلوار معلم، بین معلم ۷۱ و ۷۳ ، همچنین باغ گیاهشناسی واقع در بلوار جمهوری اسلامی (فردوگاه) است .
از دیگر مراکز تفریحی مشهد که برای کودکان نیز بسیار مناسب می باشد می توان به شهربازی پارک ملت واقع در میدان آزادی ، شهربازی سرزمین عجایب واقع در بلوار خیام شمالی، طبقه سوم و چهارم مرکز خرید الماس شرق ، شهربازی سرپوشیده هپی لند مشهد واقع در خیابان طبرسی، بین طبرسی ۲۷ و ۲۹، طبقه سوم مجتمع تجاری آرمیتاژ، سرزمین بازی‌ها مشهد واقع در انتهای خیابان امام رضا، پایانه مسافربری، طبقه منهای یک ، سالن پاتیناژ پدیده مشهد واقع درشاندیز، مجموعه پدیده شاندیز ، شهر مشاغل کارالند واقع در هفت تیر ۸، مجتمع تجاری آرمیتاژ گلشن، طبقه ۳ ، پارک علمی پروفسور بازیما مشهد واقع در انتهای بلوار خیام شمالی، مجتمع تجاری وصال، طبقه ۴ ، هلیوم پارک با انواع بازیهای ترامپولین واقع در بلوار جانباز برج مروارید و باغ وحش وکیل آباد به آدرس انتهای بلوار وکیل آباد- جنب بوستان وکیل آباد

مراکز خرید و سوغات مشهد
مشهد به دلیل جاذبه زیارتی سیاحتی آن و با توجه به نیاز گردشگران و مسافرین در طی چند سال اخیر شاهد ساخت و سازهای بسیاری در بحث مکان های خرید و سوغات می باشد که در این متن معروفترین و بهترین این مراکز خرید خدمتتان اعلام می گردد :
مرکز خرید آرمان واقع در خیابان نواب صفوی نزدیک حرم مطهر ، مجتمع تجاری الماس شرق واقع در در انتهای خیابان خیام شمالی قرار دارد ، مجتمع تجاری وصال واقع در انتهای خیام شمالی جنب مجتمع الماس شرق ، مرکز خرید پروما واقع در میدان جانباز ، بازار فردوسی مراکز خرید مانتو در مشهد در بلوار طبرسی جنوبی و انتحای خیابان مفتح یا ۳۰ متری طلاب واقع شده است ، مرکز خرید خورشید واقع در ین بلوار ابوذر غفاری و بلوار رضا، روبروی سه راه راهنمایی ، برج سلمان واقع در تقاطع خیابان سلمان فارسی و خیابان راهنمایی ، سرای بلور مشهد ارزان‌ترین لوازم خانگی را می‌توان در سرای بلور مشهد پیدا کرد واقع در خیابان امام رضا می باشد ، بازار گل مشهد خیابان خیام شمالی ، بازار جنت خیابان چمران، نرسیده به میدان سعدی، خیابان جنت ، مجتمع تجاری اداری پاژ مشهد واقع در میدان جانباز ، بازار رضا مشهد واقع در ضلع جنوب شرقی میدان بیت المقدس ، بازار هنر مشهد واقع در مشهد خیابان کوهسنگی ،مجتمع تفریحی کوهسنگی ، بازار گوهرشاد مشهد واقع در بلوار شهید صادقی، خیابان سازمان آب ،مجتمع تجاری آرمیتاژ مشهد واقع در ابتدای بلوار هفت تیر،مجتمع تجاری آرمیتاژ ، مجتمع تجاری اطلس مشهد واقع در میدان حافظ ،نبش کوشش ۳۹

کیش یک جزیره است که در قسمت جنوبی ایران و در حاشیه خلیج فارس واقع شده است. هتل های کیش برای گردشگران ایرانی و غیرایرانی که از کیش دیدن می کنند بسیار شناخته شده است. سالانه گردشگران خارجی و ایرانی زیادی از این جزیره زیبا دیدن می کنند. خوشبختانه برای سفر به کیش ، رزرو هتل های کیش می توانید از رزرو هتل کیش ما به صورت آنلاین استفاده کنید و سپس می توانید آن هتل ها را اقامت دهید و می توانید از جاذبه های کیش دیدن کنید. تور کیش به طور کلی ، هوا در این قسمت از کشور گرم و مرطوب است. در کیش می توانید از انواع تفریحات آبی لذت ببرید. همچنین هتل های کیش ، امکانات خوبی برای مهمانان خود فراهم می کند. برخی از آنها بهترین هتل های ایران در جنوب محسوب می شوند. جاذبه های بسیاری در این جزیره وجود دارد مانند: مرکز غواصی کیش ، پارک دلفین ، کشتی یونانی ، مرکز خرید دامون ، ساحل مریم ، شهر باستانی حریره ، کاریزه کیش (کانال کیش). هتل های کیش (هتل ایران در کیش) واقع شده از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و همچنین برخی از آنها از امکانات خوبی برخوردار هستند
پروازهای ارزان از مشهد به کیش تور کیش از مشهد از کجا بخریم؟ بهترین راه برای یافتن مقدار زیادی در بلیط هواپیما جستجوی سایت های مختلف است. هنگامی که شما در مقایسه جستجو می کنید ، ما چندین سایت و منابع کرایه را به طور هم زمان جستجو می کنیم تا مجبور نشوید - به همین دلیل ما فکر می کنیم تور کیش مقایسه بهترین مکان برای یافتن بلیط ارزان است. شرکت های هواپیمایی می توانند قیمت بلیط های مشهد به جزیره کیش را براساس روز و ساعتی که تصمیم می گیرید پرواز خود را رزرو کنید تنظیم کنید. ما داده ها را از تمام شرکت های هواپیمایی جمع آوری کرده ایم و متوجه شده ایم که سه شنبه ها ، چهارشنبه ها و شنبه ها بهترین روزها برای رزرو پروازها هستند. اگر می خواهید بیشتر بدانید ، مقاله ما را درباره بهترین زمان خرید بلیط هواپیما بخوانید.
پرواز اتصال مستقیم تور کیش به پروازهای مستقیم از مشهد به جزیره کیش اگر بلیط هواپیمایی چند ایستگاهی انتخاب کنید ، پروازها بین برخی از شهرها ممکن است به طور قابل توجهی ارزان تر باشد. اگرچه این پروازهای متصل باعث راحتی برخی از راحتی ها می شود ، به طور متوسط ، مسافران هنگام انتخاب پرواز چند ایستگاهی در مقابل پرواز مستقیم ، 20٪ -60٪ پس انداز می کنند. آیا می توانم به جزیره کیش سفر بین المللی کنم؟ بررسی های مرزی در ایران برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا (COVID-19) در حال اجرا است. ورود ممکن است برای مسافران بین المللی ممنوع باشد.
سوالات پرواز مشهد به جزیره کیش سوال: پرواز از مشهد به جزیره کیش چقدر طول می کشد؟ پاسخ: متوسط زمان پرواز مشهد به جزیره کیش 2 ساعت است. سوال: فاصله جزیره کیش از مشهد چقدر است؟ پاسخ: فاصله مشهد تا جزیره کیش 1203 کیلومتر (748 مایل) است. سوال: پروازهای مستقیم از مشهد به جزیره کیش چقدر معمول است؟ پاسخ: 2 پرواز مستقیم از مشهد به جزیره کیش انجام می شود. سوال: مشهورترین ایرلاین های مشهد برای پروازهای مستقیم از مشهد به جزیره کیش کدامند؟ پاسخ: ماهان ایر 100٪ پروازهای بدون توقف بین مشهد و جزیره کیش را فراهم می کند
ارزان ترین راه برای رفتن از مشهد به جزیره کیش و تور کیش چیست؟ ارزان ترین راه برای رسیدن از مشهد به جزیره کیش پرواز است که 30 تا 310 دلار هزینه دارد و 2 ساعت و 21 دقیقه طول می کشد. هتل کیش
چه مدت طول می کشد تا از مشهد به جزیره کیش برسید؟ از مشهد به جزیره کیش ، از جمله نقل و انتقالات ، تقریباً 2 ساعت و 21 دقیقه طول می کشد. پرواز از مشهد به جزیره کیش چقدر است؟ سریعترین پرواز از فرودگاه مشهد به فرودگاه جزیره کیش ، پرواز مستقیم است که 2 ساعت طول می کشد. کدام شرکت های هواپیمایی از فرودگاه مشهد به فرودگاه جزیره کیش پرواز می کنند؟ پروازهای ماهان ایر ، هواپیمایی وارش ، تابان ایر و هواپیمایی ایران ایرتور از فرودگاه مشهد به فرودگاه جزیره کیش انجام می شود. چگونه می توانم از مشهد به فرودگاه مشهد (MHD) بروم؟ بهترین راه برای رفتن از مشهد به فرودگاه مشهد تاکسی است که 12 دقیقه طول می کشد و هزینه آن 1 تا 2 دلار است.
فاصله از مشهد تا جزیره کیش چقدر است؟ فاصله مشهد و جزیره کیش 1209 کیلومتر است.
چه شرکت هایی بین مشهد ، ایران و جزیره کیش ، ایران خدمات ارائه می دهند؟ ماهان ایر ، هواپیمایی ایران ایرتور و دو شرکت هواپیمایی دیگر روزانه دو بار از مشهد به کوش پرواز می کنند.
پروازهای یک طرفه در مقابل پروازهای رفت و برگشت پروازهای مشهد به جزیره کیش ما دریافته ایم که اغلب هیچ تفاوتی از قیمت بین خرید یک پرواز رفت و برگشت در مقایسه با پرواز یک طرفه وجود ندارد. افزایش انعطاف پذیری سود اصلی در هنگام خرید پرواز یک طرفه از مشهد به جزیره کیش است. با این حال ، رزرو پرواز رفت و برگشت می تواند فرآیند ساده تری باشد. با استفاده از مقایسه پرواز ما می توانید پروازهای رفت و برگشت و یک طرفه را مقایسه کنید.
پروازهای هواپیمایی مشهد به جزیره کیش نمی دانید کدام شرکت های هواپیمایی از مشهد به جزیره کیش پرواز می کنند؟ ما میانگین پروازهای هواپیمایی مشهد را با پرواز به جزیره کیش جمع آوری کرده ایم. شرکت های هواپیمایی مختلف سطح راحتی و خدمات متفاوتی را ارائه می دهند ، بنابراین هنگام انتخاب شرکت هواپیمایی خود راحتی را در نظر بگیرید.
فرودگاه های مشهد به جزیره کیش اینها مهمترین فرودگاههای تجاری هستند که هم اکنون در مشهد و جزیره کیش در حال کنترل آنها هستیم. اگر مسیر شما شامل شهری با چندین فرودگاه باشد ، با انتخاب فرودگاه جایگزین می توانید پس انداز قابل توجهی پیدا کنید.